BoB social media foto actie

Deze service is tijdelijk niet beschikbaar. Toch gebruikmaken van extra promotie? Dat doe je zo:

  • Maak zelf een filmpje.
  • Start een activiteit met meerdere ondernemers, straat of gebied.
  • Maak gebruik van de service van Tessa Geniets van DVA Projects, de beheerder van Best of Bussum, om jouw bedrijf te promoten (exclusief voor Bussumse ondernemers). Neem contact op voor meer informatie.

Language barrier? Feel free te send in this form in English. The person visiting you speaks English as well.

Na het inzenden van de onderstaande aanmeld- en vragenlijst nemen wij zo snel mogelijk contact met je op voor een datum!
Voor de foto’s zijn we meestal niet langer dan 30 minuten bezig. Deze service is gratis.
Foto’s worden hoofdzakelijk gemaakt met een mobiele telefoon.

De foto’s worden in de loop van de daaropvolgende maand op social media geplaatst en zijn het visitekaartje voor Bussum.
De winkel en het verhaal daar omheen staat centraal. Heb je een leuke actie, een mooie thema etalage, doe je iets voor een goed doel? Laat het ook weten! Wij zetten jouw winkel dan extra in het zonnetje!*


*Niet elke actie is geschikt voor Best of Bussum, ze kunnen ook niet op elk willekeurig moment worden gestart, dit gaat in goed overleg.

Afspraken zijn per dagdeel. Ochtend: 10:00 - 12:00. Middag: 12:00 - 16:00. Er volgt een indicatie. Een afspraak duurt gemiddeld 30 minuten.